Yaşam Döngüsü Çözümleri

2018 yılında kurulan Group Recycling varlık imhası, güvenli veri imhası ve e-atık geri dönüşümünü içeren elektronik cihaz yaşam döngüsü çözümlerinde uzman hale geldi.

 

Kuruluşların elektronik cihazları güvenli, sürdürülebilir ve uygun maliyetli bir şekilde imha etmelerine yardımcı oluyoruz. Cihazın yaşam döngüsü gereksinimlerini değerlendirerek başlıyoruz ve daha sonra tüm geri dönüşüm sürecini baştan sona güvence altına almaya çalışıyoruz, böylece hiçbir şey savunmasız kalmıyor.

 

Elektronik cihazlar, artık verileri güvenli bir şekilde yok etmek, değer geri kazanımını en üst düzeye çıkarmak ve çevresel etkileri en aza indirmek için işlenir. Çözümlerimiz, verilerinizin ve elektronik geri dönüşümünüzün sürdürülebilir bir şekilde ele alındığını bilerek size huzur sağlar. Ayrıca, yeniden kullanılabilir bileşenlerden ve geri dönüştürülebilir malzemelerden elde edebileceğimiz değerden de yararlanırsınız.

 

Güvenli, Uyumlu ve Şeffafız

Geri dönüşüm sürecinizin her adımında yaptıklarımızı paylaşacağımıza güvenebilirsiniz. İşlediğimiz malzemelerin teslim alındıktan son varış noktasına kadar izlenmesini sağlıyoruz. Uzmanlarımız, sürecin her adımını baştan sona yönetir, böylece size tüm malzemelerin tam olarak nerede bittiğini söyleyebiliriz. Ayrıca bilgi güvenliği ve çevre düzenlemelerine uyduğumuzu da garanti ederiz.