GROUP RECYCLING'e Hoş Geldiniz

İnovasyonun ve profesyonelliğin önemini anlıyoruz

2018 yılında kurulan Group Recycling varlık imhası, güvenli veri imhası ve e-atık geri dönüşümünü içeren elektronik cihaz yaşam döngüsü çözümlerinde uzman hale geldi.

Kuruluşların elektronik cihazları güvenli, sürdürülebilir ve uygun maliyetli bir şekilde imha etmelerine yardımcı oluyoruz. Cihazın yaşam döngüsü gereksinimlerini değerlendirerek başlıyoruz ve daha sonra tüm geri dönüşüm sürecini baştan sona güvence altına almaya çalışıyoruz, böylece hiçbir şey savunmasız kalmıyor.

 

Elektronik cihazlar, artık verileri güvenli bir şekilde yok etmek, değer geri kazanımını en üst düzeye çıkarmak ve çevresel etkileri en aza indirmek için işlenir. Çözümlerimiz, verilerinizin ve elektronik geri dönüşümünüzün sürdürülebilir bir şekilde ele alındığını bilerek size huzur sağlar. Ayrıca, yeniden kullanılabilir bileşenlerden ve geri dönüştürülebilir malzemelerden elde edebileceğimiz değerden de yararlanırsınız.

image
OUR SKILL AND EXPERTISE

Expertise, discipline and precision

We are an Owner’s Representative, General Contractor and Construction Management company with a portfolio of projects across North America valued up to $15 million.

Architecture

80%

Building

70%

Construction

90%
OUR COMPANY

We stay current with the latest applications and building technologies

We build the finest homes and structures within our client’s budgets and time frame without sacrificing quality and workmanship. We work with you on all of your green energy ideas. We keep you up to date on the latest greenest building practices and materials.

Construction
Management

This area delivers the control you want over all critical aspects of your project.

Owner's
Representation

A good owner’s rep saves their client time, money and a lot of headaches.

General
Contractor

Clients hire Bauer because we deliver great value, without question.

TESTIMONIALS

What our customers are saying about us

See what Bauer clients have to say about a variety of services
that we provided for their projects.