Yaşam Döngüsü Çözümleri

NEDEN GROUP RECYCLING?

2019 yılında kurulan Group Recycling varlık imhası, güvenli veri imhası ve e-atık geri dönüşümünü içeren elektronik cihaz yaşam döngüsü çözümlerinde uzman hale geldi.

Group Recycling, çevre bilinci ve dünya kaynaklarının verimli kullanımı amacıyla 2019 yılında Kocaeli, Şekerpınar lokasyonunda elektronik atık, tehlikeli atık ve tehlikesiz atık alanlarında geri dönüşüm faaliyetlerine başlamıştır.

Yıllık 12 500 ton atık işleme kapasitesine sahip olan Group Recycling, profesyonel ekibi ve yerli üretim son teknoloji ekipmanlarıyla geri kazanım süreçlerini ilgili mevzuatları dikkate alarak yürütmekte, ülke ekonomisine katma değer sağlayarak geri dönüşüm çözümleri sunmaya devam etmektedir.

Group Recycling geçmişten gelen tecrübelerini sürekli yenileyerek, geliştirerek, yeni teknolojilerle birlikte ulusal ve uluslararası sektöre değer katmaktadır.

Uzmanlık, disiplin ve hassasiyet

UZMANLIĞIMIZ

2019 yılında kurulan Group Recycling güvenli veri imhası ve e-atık geri dönüşümünü içeren elektronik cihaz yaşam döngüsü çözümlerinde uzman hale geldi.

  • Elektronik cihazların Güvenli Toplanması
  • Sertifikalı Veri İmhası
  • Elektronik atık geri dönüşümü
  • Sürdürülebilirlik raporlaması
  • Nakliye ve depolama noktası oluşturma

FELSEFEMİZ

Group Recycling olarak Felsefemiz  iki aşamalıdır.

  • Sürdürülebilir bir çevre için cihazların yaşam döngüsünü uzatarak ve e-atıkların geri dönüşümünden değerli kaynakları geri kazanarak insanlarımızı iklim değişikliğinin etkilerinden korumaya yardımcı olmak.
  • Günümüzün en büyük sorunlarından biri haline gelen elektronik cihazlarda depolanan artık verilerin güvenli bir şekilde imha edilmesi için ortam ve bilgi teknolojisinin imhasını sağlamak.

Geri Dönüşüm
Sürdürülebilirlik Raporlaması

Elektronik cihaz yenileme ve kullanım ömrü sonu geri dönüşümü

Veri İmha
Cihaz İmha

Sertifikalı Veri ve veri yüklü cihaz İmha etme

Toplama - Ayrıştırma
Depolama

Medya ve cihazların Güvenli Toplanması – Nakliye ve depolama noktası oluşturma

EnglishGermanTurkish