Group Recycling 2022 Kurban Etkinliğini Tumbatu Adasında Gerçekleştirdi!

Yardımlaşmayı öğreten Kurban Bayramı, paylaştıkça mutluluğun arttığını bizlere tekrar hatırlattı.

Group Recycling kurucu ortaklarından Hasan Külünk, kendisinin de yönetim kurulu üyelerinden olduğu Umut Sensin İnsani Yardım Derneği ile birlikte sosyal sorumluluk projelerimize bir yenisini ekledi. 2022 Kurban Organizasyonunu bu yıl Tanzanya’nın Tumbatu adasında gerçekleştirildi. Group Recycling olarak Umut Sensin İnsani Yardım Derneği ile birlikte bu kurban etkinliğinde, 1070 hanenin etle buluşmasına yardımcı olduk.

Kurban kesimi, etlerin dağıtılması aşamalarında firmamız kurucu ortaklarından Hasan Külünk Bizzat eşlik etti. Yerli halkla birlikte çalışarak, etler kısa sürede tüm hanelere paylaştırıldı.

İyiliğin paylaştıkça arttığı bu bayram organizasyonumunuz, diğer tüm bayramlara örnek olmasını dileriz.

image
image
image
image
image
image
image
image

Elektronik cihazlar Koruncuk vakfı için dönüşüyor!

Evinizde biriken elektronik cihazları, ofisinize getirerek projemize dahil olabilirsiniz. Biriken cihazları topluca alıyoruz ve Koruncuk çocukları için dönüştürüyoruz.

Bilgisayar, tablet, monitör, telefon, yazıcı tarayıcı, fotokopi makinası, küçük ev aletleri, kablo ve adaptör tarzı elektronik cihazları ofisinize getirin, geleceğin dönüşümüne dahil olun!

Burkina Faso’da Yetimhane Ziyareti ve Erzak Yardımı

Group Recycling olarak kuruluşumuzdan bu yana, hem uzaktan hem de yerine giderek ihtiyaç sahibi binlerce insana yardım eli uzatıyor ve ihtiyaç sahibi insanlarla kucaklaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Toplumsal dayanışmayı sağlamak ve ihtiyaç sahibi ailelere destek olmak için sosyal sorumluluk projelerimize, hız kesmeden devam ederek daha fazla ihtiyaç sahibi insanlara ulaşmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Bu kapsamda kurucu ortaklarımızdan İsa Demirhan Burkina Faso bölgesini ziyaret ederek bölgedeki yetimhaneye ve öğrencilere erzak dağıtımı, eğitim ve kırtasiye yardımı gerçekleştirmiştir.

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image

KORUNCUK-GROUPRECYLING

Group Recycling olarak Koruncuk Vakfı ile hayata geçireceğimiz sosyal sorumluluk projesinin ilk adımını attık. Kız çocuklarının eğitimine destek olabilmek için Koruncuk Vakfı ile çalışacak olmak fazlasıyla heyecan verici.

Group Recycling gençlerin ve gelişimin yanında!

Gençlerin ve gelişimin yanında olan Group Recycling, sosyal sorumluluk projeleri kapsamında, Gebze Yücel Boru Fen Lisesine tam donanımlı Proje Ofisi açılışını gururla gerçekleştirdi. Bizlere eşlik eden, Kocaeli İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mustafa Doğan, Gebze İlçe Milli Eğitim Müdürü Şener Doğan, Gebze İlçe Sağlık Müdürü Dr. İlhan Kadıoğlu ve okul yöneticileri ile birlikte ofis açılışımızı gerçekleştirdik. Geleceğin aydın nesillerini yetiştiren eğitim kurumlarımıza biraz olsun katkımız dokunduysa ne mutlu. Okulumuza ve öğrencilerimize hayırlı olsun.

image
image
image
image
image
Sohbeti Aç
Bize Yazın
Merhaba, Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?