GROUP RECYCLING ile Profesyonel Çözümler

Sıfır Atık

Group Recycling Geri Dönüşüm Çözümleri ile sizlere profesyonel hizmet üretmektedir

Sıfır Atık:

Ürünlerin, ambalajların ve malzemelerin bilinçli üretimi, tüketimi, yeniden kullanımı ve geri dönüştürülmesi ile çevre veya insan sağlığını tehdit etmeden; kara, su veya havayı kirletmeden tüm kaynakların korunmasına Sıfır Atık diyoruz.

Daha detaylı tanım yapmamız gerekirse Sıfır Atık; üretilen tüm ürünlerin sonradan doğa ve insan sağlığına zarar vermeyecek ve yeniden kullanılabilecek şekilde tasarlanmasıdır. Bir nevi doğadan esinlenilerek, fayda üreten bir geri dönüşüm döngüsü oluşturma vizyonu ortaya koymaktır.

Amaç ve uygulamalarımız:

Doğal kaynakları kullanma ve tasarruf etme konusunda sorumlu bir yaklaşım benimseyen yeni kurallar ve politikalar üretiyoruz.

Ürünlerinin kullanımı sonrasında çöp olmaması, yeniden kullanıma kazandırılabilmeleri için üreticilerle tecrübelerimizi paylaşıyoruz.

Toplumumuzun her sektöründe kültürümüzü ziyan olmaktan çıkarıp gezegenimiz ve geleceğimiz için sorumluluk duygusu kazandıracak programlar geliştiriyoruz.

Tüm etkileşimde bulunduğumuz taraflar ile birlikte yeni modeller geliştirmek adına bilgi alışverişinde bulunuyoruz. Toplanan tüm verileri, resmi ve akademik çevrelerle paylaşıyoruz.

EnglishGermanTurkish