Dünya her geçen gün büyüyüp gelişmekte ve bu gelişim tüm alanlarda kendini hissettiriyor. Arz talep ilişkisi ile birlikte insanların ihtiyaçları artıyor ve günümüz şartlarına göre yeni ihtiyaçlar gün yüzüne çıkıyor.

Günümüzde elektronik aletlere duyulan ihtiyaç, her şeyin başında geliyor ve bu nedenle sürekli gelişim sürdürüyor.

Kişi başına düşen teknolojik alet sayısı gün geçtikçe çoğalıyor. Üretilen elektronik cihazlar, kullanım ömrünü doldurduktan sonra çöpe atılıyor veya doğaya bilinçsizce terkediliyor. Yanlış elektronik atık imha işlemi, insan sağlığı ve doğa üzerinde büyük tehditler oluşturarak, gelecek nesillere temiz bir dünya bırakmamıza engel oluyor.

 Elektronik Atıklar Dönüşüyor Dünya Yenileniyor

Doğaya karşı sorumluluklarımız gün geçtikçe çoğalıyor. Elektronik atık sayısı artıkça, tehlike seviyesi de aynı oranda artış gösteriyor. Elektronik cihazları fütursuzca kullanıyor, ömrü sona erdiğinde ya da atık durumuna geldiğinde ise bir köşeye atıyoruz. Oysa elektronik atık dönüşümü hakkında bilinçlenerek dönüşüm süreçlerine katkı sağlayabiliriz. Mahallenizde bulunan geri dönüşüm kutularına atıkları atabilir ya da profesyonel dönüşüm şirketlerden yardım alabilirsiniz. Dönüşüm firmalarında işlem süreci titizlikle yürütülür. Tehlikeli ve tehlikesiz atık olarak iki gruba ayrıştırması yapılır. Group Recycling, Türkiye’nin her bir yanından topladığı elektronik atıkları güvenli bir lojistik hizmeti ile geri dönüşüm firmasına getiriyor ve uzman ekibi ile özenle imha işlemini gerçekleştiriyor.

 

 Group Recycling İle Veriler Güvende

Group Recycling benimsediği insana saygı, doğaya saygı felsefesi ile hizmet vermeyi temel amaç edinmiş ve bu amaç doğrultusunda sürekli yenilenip, gelişmeye devam etmektedir.

Topladığı elektronik atıkları güvenli bir şekilde tesise ulaştırarak, uzman ekibi tarafından geri dönüşüme hazır hale getiriyor ve veri imha işlemini gerçekleştiriyor.

Kişisel Verileri koruma Kanunu gereği veri imha işlemini; güvenli, lisanslı ve hızlı bir şekilde gerçekleştirmeyi kendine amaç edinmiştir. Elektronik atıkların içerisinde bulunan bilgileri tamamen imha ederek, kesin sonuçları müşterilerimize sunuyoruz. Değerli görülen bilgileri imha edebilmek ve bu sürece dahil olmayı istemek en doğal hakkınız. Group Recycling olarak imha süreçlerini titizlikle yürütüyor ve temiz yarınlar için bugünden çalışıyoruz.

 

Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız