Hurda metaller kullanım ömrünü tamamlayan atık grubuna giren metal sınıfıdır. Hurdaların miktarına göre satışında farklı fiyat opsiyonları ile karşılaşmanız mümkündür. Bu fiyatların arasında doğru adresi seçmeniz ve hurda metal sektöründeki rekabetten en kârlı şekilde çıkabilmeniz için ipuçlarını yazımızın devamında derledik.

 

 

 

 

İlk Adım: Hurdayı Sınıflandırmak

Hurda metallere farklı fiyat tekliflerinin çekilmesinin en büyük sebebi miktarı ve hurdanın ana maddesidir. Demir dışı ve ve saf metaller olarak temelde iki başlıkta ayrılır. Saf metaller her zaman daha yüksek fiyat teklifleriyle gruplanırken, demir dışı metal dediğimiz hurda alüminyum, hurda bakır ve hurda çinko benzeri maddeler bu fiyatların gerisinden takip etmektedir. Farklı türlerde sınıflanan hurdalar kendilerine has belirlenen fiyatlarla sizlere sunulmaktadır.

Aktif bir pazar olan hurda sektöründe avantajlı yol alabilmek için ilk önce elinizdeki hurdanın cinsine ve miktarına hakim olmanız gerekmektedir. Bu bilgilere yüzeysel kaynaklardan ulaşabilir veya Group Recycling uzmanlığında kolayca öğrenebilirsiniz. 

 

Hurda Piyasasında Zirveye Odaklanın!

Döviz kurları gibi kendine has bir piyasaya sahip olan hurda sektörü, gün gün değişen fiyat oranları ile bizleri karşılar. Burada tüketiciye en yüksek fiyatı sunan kurumları tercih etmeli ve iş portföyünü odaklanmalısınız. İzleyeceğiniz bu yol sayesinde hurda satışınızı kârlı fiyatlar ile gerçekleştirebilirsiniz.

Hurda Metal Satışı İçin Neden Group Recycling?

Group Recycling’i tercih etmenizin için ilk etken, profesyonel hizmet ağına sahip olması. Sektörde edindiğimiz bilgi birikimini uzmanlığımızla birleştirerek en iyi sonuçları müşterilerimize sunuyoruz. Kendi araçlarımızla teslim aldığımız hurdaları gerekli proseslere uyarak dönüşüm hizmetini sonlandırıyoruz.  

Hurda piyasasında verilen rakam listelerinde üst sıralarda seyrederek müşterilerimizi en avantajlı fiyat teklifleriyle karşılıyoruz. Fiyat bilgilerini güncel rakamlar ile öğrenebilmek için bizlere ulaşabilirsiniz.  Elinizde bulunan yüksek miktarda hurdaları en profesyonel şekilde satışını sağlamak için Group Recycling hizmetinizde!