Elektronik atık ve lojistik kavramlarını bir arada söylediğimizde aklınıza ilk neler geliyor? Kimileri bu ayrılmaz kavramları birbirinden çok uzak görse de, elektronik atıklar için güvenilir lojistik hizmeti büyük önem teşkil ediyor. Bu önemi neler kapsıyor? Elektronik atıkların barındırdığı bilgiler için nasıl önlemler alabilirsiniz? Bu ve benzeri soruların çözümlerine gelin birlikte inceleyelim.

 

Elektronik Atıkların Lojistik Süreçleri

 

Tehlikeli ve tehlikesiz elektronik atıkların özel yöntemler ile lojistiği gerçekleştirilmelidir. Bunun en büyük sebebi, tehlikeli atıkların özel yöntemler ile taşınması gerekir. Özellikle tehlikeli atıklar özenli bir nakil sürecine ihtiyaç duyarlar. Group Recycling donanımlı araçları ve profesyonel ekibi ile sizler için kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Group Recycling kendi atıklarını taşımakla birlikte farklı şirketlere de hizmet sunmaktadır. Atık lojistiğini gerçekleştirmek için gerekli olan lisanslara sahiptir. Bu lisanslar sayesinde bakanlık onayı ile atıklarınız güvenle lojistiği gerçekleştirilir. Group Recycling, TSE Standartlarına uygun ve T.C. Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı tarafından verilmiş atık taşıma lisansına sahiptir. Güvenilir çözümler ile lojistik hizmetleriniz tamamlanmaktadır.

 Group Recycling lojistik hizmetlerini 2 ana gruba ayırmaktadır. İlk sırada kendi müşterilerine sağladığı taşımacılık hizmeti diğeri ise müşterisi olmayan fakat atık lojistiğine ihtiyaç duyan kuruluşlara da hizmet vermektedir. Her iki gruba gerekli özeni göstererek lojistik hizmetini sonlandırmaktadır.

 

Lojistik Hizmetleri için Group Recycling!

 

Kuruluşunuz için önem teşkil eden bilgi birikimini, güvenilir yöntemler ile lojistiğini gerçekleştirmek için uzman bir ekipten yardım almalısınız. Group Recycling, bilgilerinizi barındıran elektronik atıkları mühürlü araçlar ile lojistiğini gerçekleştirir. Türkiye içindeki ulaşımını doğrudan izleme imkanı sunarak, lojistik yönetimi hizmeti de sağlamaktadır.

 Group Recycling’in profesyonel ekibi tarafından türlerine göre ayrıştırılan atıklar, türlerine uygun paketlendikten sonra lisanslı araçlara yüklenerek bulunduğu adresten alınır. Geliştirmiş olduğumuz MOTAT, bakanlığın tehlikeli atıkları takip edebilmelerini sağlayan sistemin adıdır. Bu sistem sayesinde atıkların alımından, Group Recycling tesisine ulaştığı ana kadar tüm lojistik süreci takip etme imkânı sunar. Araçlarımız Türkiye’nin her yerinde atıklarınızı uygun ve güvenli şekilde taşınmasını sağlar.

Güvenilir yöntemler ile lojistiği gerçekleştirilen atıklar, olası tehlikelerden korunarak Group Recycling tesisine ulaşır. Bu süreçten sonrası güvenilir ellerde çözüm bulur.

Lojistik yönetimi hizmetimiz hakkında detaylı bilgi almak için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.